| dantiberiu a întrebat:

Am un sistem genius 5+1, acum ceva vreme se auzeau si sooboferul si o boxa.
ma multumeam macr cu atat ca mai mult nu puteam sa cer (adica nu se auzeau toate).
Acum nici boxa aia nu se aude...foarte foarte incet auzi ceva la ea daca dau la maxim

Răspuns Câştigător
| Ti3sto a răspuns:

... du sistemul de unde l-ai cumparat ca til va face... daca nu desfa boxa care nu iti merge vezi ca ai 2 conexiunile(lipituri, fire) vezi sa nu vie dezlipit ceva ...sau daca nu sa nu fie intrerupt cablul pe o portiune... daca ii cablu devina...schimbal

1 răspuns:
kratos
| kratos a răspuns:

Trebuie sa mergi cu ele la garantie daca mai ai asa ceva... Verifica la setarile audio sau sa nu fie date volumele incet din meniu...