| daiana7297 a întrebat:

Am un site pe ok.ru si vreau sa-l sterg definitiv, cum sa-l sterg?

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Nu intru pe așa ce ai spus tu acolo, nu îmi trebuie dar dacă ai TU un site ai și datele de logare de la un ftp. Corect? Corect.laughing Te loghezi în pe filezila sau winscp, depinde de ce ai tu. și ștergi tot ce e în ftp ul ăla și gata, domeniul rămâne și o să dea o eroare când încearcă să acceseze cineva site ul și cam atât.

1 răspuns:
| mona1mi a răspuns:

Ca sa il stergi trebuie sa achiti nu stiu cat, dar ai putea doar sa iti stergi tot de pe el si sa nu mai intri, mi se pare a in 5 ani el automat se sterge