| Fabianmarian a întrebat:

Am un telefon de la euronics din Italia garantie este valabila doar acolo sau pot merge si in romana de ex la Orange?

Răspuns Câştigător
| jhonsmyth a răspuns:

Daca este blocat doar pe reteaua din Italia, atunci nu te poti duce la Orange, dar daca este la liber atunci poti merge la orice companie doresti tu:
happy sucecs si sper ca ti-am fost de ajuorhappy

| Fabianmarian explică (pentru jhonsmyth):

Ce sa fie blocat garantia sau telefonul?

| jhonsmyth a răspuns (pentru Fabianmarian):

Mai,telefonul poate sa fie blocat pe o singura retea,si poate fi la liber folosind orice cartela romaneasca sau italiana,poti pune WIND, TIM, ORANGE, VODAFONE, COSMOTE daca este la liber telefonul poti sa mergi la orice reprezentant sa cumperi o cartela sau sa il deblokezi