| mihai1997 a întrebat:

Am un telefon Nokia 113, eu mi-am reactualizat softu de curand si acum cand descar o apilcatie de facebook de la nokia..imi da certficat nevalabil iar cand vreau sa imi fac cont Nokia de pe telefon..imi da operatiune nereusita, iar la Aplicatia Sfaturi si Trucuri nu ma lasa sa o deshid si imi da eroare cu Aplicatie neindentificata? vreau niste raspunsuri.dau funa

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Chestia cu certificatele apare la pc cand ora si data nu sunt corecte. Incearca sa le verifici pe telefon.Ar fi o foarte buna solutie (chiar daca nu e de la asta, merita sa-ncerci)

| mihai1997 explică (pentru CM7YRE):

E ora pusa sa de modifice automat