| 009 a întrebat:

Am un telefon nokia 5000 si as vrea sa aflu daca mai exista vreo modalitate de a descarca muzica de pe calculator pe telefon, mentionez ca nu am cablu usb

3 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cumpara-ti bluetooth pentru calculator, e 15 lei.

| danny7 a răspuns:

Iti recomand un card blootoh (cum ai zice ) si cablu de Nokia http://www.shopmania.ro/......obile.html poza asta nu este disponibila dar iti apare altele dupa aia. mult noroc

| raZz a răspuns:

Da, cumpara un bluethooth (cam 20 lei) dar merge la orice telefon. Daca are card poti lua card reader(dar e mai scump si nu prea se merita).