| Baron15 a întrebat:

Am un telefon Orange Zali, si am umblat la setari si am dat din greseala pe o optiune pentru orbi. Si acum telefonul merge ca pentru un om orb, adica trebuie sa apas de mai multe ori pana se deschide un joc sau cv. Si nici nu merge sa dau in jos la setari sa scot optiunea... Help me please sad

Răspuns Câştigător
| 亚历山 a răspuns:

Reseteaza telefonul si revine la setarile in fabrica. Daca nu te pricepi mergi la un service sau la surcursala de unde ai cumparat telefonul si te vor ajuta acolo