| IonutPopa a întrebat:

am o problema am un card de memorie microSD Kingston si cand l-am bagat in telefon nu il citeste,am incercat sa il bag la laptop prin intermediul adaptorului si nici laptopul meu nu il citeste, deci cardul e de vina? Cum pot sa fac sa il citeasca?

P.S.: Am un Samsung galaxy s3 mini I8200

Va multumesc si dau fundawinking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probeaza alt card de la vreun amic sau ruda. Daca si telefonul si laptopul il citeste, atunci cardul e de vina.

3 răspunsuri:
| Joker11 a răspuns:

Poate fi ars,, incearca-l la alt Calculator.

| IonutPopa explică:

Chestia este ca inainte merge la laptop

| GSE2013 a răspuns:

Pai,cred ca este cardul de vina du-te la magazinul de la care l-ai cumparat sau la un alt magazin si intreabai de ce nu merge, va fi mult mai usor!
#Gabitza