| IoOoA a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini la orange. Azi la scoala cand am plecat la ora de sport, l-am pus sub banca si cand m-am intors nu mai era. Pot sal localizez cumva? please

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Si eu am exact acelasi telefon. L-am intrebat pe cel care mi l-a vandut ce pot face daca il pierd si a spus ca pot sa merg doar la politie cu bonul si inca cateva acte iar ei il pot localiza.

| razvan3456 a răspuns (pentru 이벨):

Esti sigur ca se poate localiza de la politie? mersi!

| 이벨 a răspuns (pentru razvan3456):

Cei de la Orange asa au spus. Modele mai noi de telefoane se pot gasi.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu prea cred că poţi. Vorbesşti cu dirgintele/diriginta, cineva trebuie să rezolve situaţia, mai ales dacă aveaţi voie cu ele la şcoală şi nu aţi semnat nimic de genul că "luaţi telefoanele la şcoală pe propria răspundere...".
Succes!

| razvan3456 a răspuns:

Doamne...si eu tot la ora de sport mi-am pierdut acelasi telefon galaxi mini.Este incredibil!