| slayshock1 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy y si nu imi merge subway surfers pe el,adica nu il gasesc pe magazin play si daca il gasesc pe google merge cu lag.Un prieten de al meu are Samsung galaxy Ace si ii merge fff bine,procesorul, ramii sunt la fel ca la al meu, numai ca el are android 2.2 (froyo) eu am 2.3.6 (gingerbread). Vreau sa stiu daca nu imi merge din cauza androidului, ca daca asta e pot sa il schimb.Multumesc Mult DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| Martin_Florin_1982 a răspuns:

Da e din cauza androidului eu am unprieten care are tot Samsung galaxy y si nu-i merge iar eu am la android 2.3.7 si imi merge, sper ca te-am ajutat(funda?)

| Martin_Florin_1982 a răspuns:

Da e din cauza androidului un prieten de-al meu are tot Samsung galaxy y si nu-i merge iar eu am la telefonul meu android de 2.3.7 si imi merge, sper ca te-am ajutat(funda?)

| Martin_Florin_1982 a răspuns:

Da e din cauza androidului eu am un prieten care are tot Samsung galaxy y si nu-i merge, dar telefonul meu are android de 2.3.7 si imi merge jocul, sper ca te-am ajutat (funda?)