| AtateaConditii a întrebat:

Am un telefon Samsung s7 edge, am pus parola cu amprenta nu a recunoscut-o si am dat restart din fabrica. Imi cere parola de gmail, am uitat-o si am aruncat cartela cu care mi-am facut contul deci nu pot sa imi recuperez parola. Care ma ajuta dau recompensa.

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Intră în boot mode (adică ți apăsat pe home+volume up down+ butonul de aprindere când ți se deschide telefonul dai drumul al butonul de aprindere) și dăi pe wipe cache partition și apoi pe wipe data/factory reset.
După asta dai restart și te poți conecta cu un cont nou.

| Vicol_Andrei_1990 a răspuns:

Nu poti