| terminator_7004 a întrebat:

Am un televizor mai vechi Sanyo si a inceput sa-mi apara in josul ecranului chestia „FAC" si nu mai merge sa-l sting. Stie cineva care este cauza si cum pot sa o rezolv sau a mai intampinat cineva aceasta problema? Va rog mult ajutati-ma. Funda. Multumesc pentru ajutor.

1 răspuns:
| emily_7848 a răspuns:

Eu nu stiu cum, pentru ca m 10 ani, dar stiu unde poti repara problema. Du-te la un reparator si poate stie el sa ti-l faca. Sper ca ti-am fost de ajutor. La revedere!