| anonim_4396 a întrebat:

Am un Thosiba c660, si am o retea de wifi caruia ii stiu parola dar problema e ca nu stiu cum sa intru pe ea ca nu o vad,nu mi-o gaseste,daca caut cu telefonul imediat o gaseste,deci e existenta, cine ma poate ajuta? Putin Team Viwer si gata.Scuzati Categoria, a si dau funda.

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

Daca tu crezi ca semnalul e destul de puternic si ar trebui ca laptopul sa o vada, inseamna ca reteaua este setata cel mai probabil pe un canal de la 10 in sus si Receiverul tau wirelles este setat pentru Europa adica pana la canalul 10. Cel mai probabil de asta nu o gaseste, acum cateva zile a avut si fratimiu aceeasi problema.