| gratie a întrebat:

Am un virus pe facebook cum fac sa scap de el?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Roaga un cunoscut sa te ajute.E vorba de un fel de transferuri si stergeri a ceea ce ai acum in computer si reintroducerea pe rand inapoi, depistand altfel si zona virusata.Lipsa antivirusului poate permite instalarea unui virus oriunde.Trebuie sa introduci un antivirus, poti descarca unul gratuit.Cauta pe cineva care se pricepe la reinstalare.Bafta.

5 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie reinstalat sistemul, iar la reinstalare sa introduci un antivirus.

| gratie explică (pentru Danut_Popa_1961):

Cum adica trebuie reinstalat sistemul...scuze dar nu prea le am cu calculatoarele happy

| gratie explică (pentru Danut_Popa_1961):

Multumesc!

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru gratie):

Roaga un cunoscut sa te ajute.E vorba de un fel de transferuri si stergeri a ceea ce ai acum in computer si reintroducerea pe rand inapoi, depistand altfel si zona virusata.Lipsa antivirusului poate permite instalarea unui virus oriunde.Trebuie sa introduci un antivirus, poti descarca unul gratuit.Cauta pe cineva care se pricepe la reinstalare.Bafta.

| Phanto a răspuns:

Nu ai virus pe Facebook, ai virus in PC happy, scaneaza cu antivirusul toate partitiile.

| gratie explică (pentru Phanto):

Si daca nu am antivirus ce fac..deja nu mai pot a trimis mesaje cu happy tuturor prietenilor mei si ei intreaba dc le scriu si trebuie sa stau sa le explic. Daca instalez antivirus scap de el?