| Lavinia20 a întrebat:

Am vazut acum la televizor pe National Tv festivalul Mamaia 2010, as vrea sa stiu despre ce este vorba. este un concurs la fel ca si Mamaia copiilor? si daca se poate as vrea sa stiu cand e si la ce ora?happybig grin si cand a inceput?happybig grin
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut iloveanahi. Festivalul de la Mamaia debuteaza de 40 de ani si are ca data de incepere 23 august si se v-a incheia pe data de 29 august. Din lipsa de fonduri si sponsori anul acesta va fi incerta inceperea cat si perioada de desfasurare. Preselectiile au inceput la data de 2-3 august odata cu inscrierile. Se v-a desfasura pe o perioada de 2-3 zile depinde de ce fonduri dispun organizatorii. Premiile oferite castigatorilor sunt : locul 1-1500€, locul 2 -1000€ iar locul 3- 500€ atat la creatie cat si la interpretare. Sper sä fii fost de bun augur raspunsul. Succes. Pup.
nana

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost aseara la 20:45 si in seara asta la aceeasi ora