| mihaela1mihaela a întrebat:

Am vazut ca apare pe facebook cand cineva isi posteaza o stare, langa scrie se simte obosit, se simte dragut...Cum fac sa-mi apara si mie?

4 răspunsuri:
| Flory200 a răspuns:

Când îți publici starea "What's on your mind" sau "La ce te gândeşti" apoi îţi apare un emoticon gen happy. dai click pe el şi alegi. Fundă?

| mihaela1mihaela explică (pentru Flory200):

Nu-mi apare decat cu cine esti, unde te aflii si adauga anul, nu vad nici un emoticon

| Nєó a răspuns:

Baga-ti facebook-ul in limba engleza (UK)
Apoi dai "Acasa" unde scrie "La ce te gandesti" mai jos la dreapta iti va aparea o fetisoara gri dai click pe ea si apesi pe Fellings. Sper ca ti-am fost de ajutor Funda? big grin

| Bianca888 a răspuns:

Intri la Contul meu si dai setarile contului, setari limba si dai pe Englesh UK, apoi dai pe profilul tau si la stare iti apare o fata gri si dai click pe ea, si asa iti pui ca esti fericita, sau trista depinde. Succes! Funda?