| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.va rog ajutati-ma.am vazut ca pe facebook unii posteaza statusuri si dupa apare-- se simte obosit.etc.cine imi poate explica si mie cum sa fac sa apara si la mine asa? dau funda.va rog sa imi spuneti pas cu pas. merci mult

1 răspuns:
| Vreauocripta12 a răspuns:

Apesi pe What's on your mind? dupa ai acolo sa postezi poza locatia prietenii si o fata zambitoare apoi apesi pe fata aia zambitoare si iti apar acolo feelingurile si alte chestii pe care le poti utiliza