| Deniisze a întrebat:

Am vazut ca se poate fura iarasi la barn buddy cu cainele!
Cum? :-s
Dau FUNDA! kiss

Răspuns Câştigător
| AdElA96 a răspuns:

Iti explic eu de ce, pentru ca a aparut o modalitate noua de a fura. Deci stii lupa aceea cu care iti cauti prieteni din lista daca o stii apesi acolo si scrii numele celui pe care vrei sa il furi apoi iti apare ferma lui dupa aceea apesi butonul TAB si o sa iti apara un patratel galben care se pune pe diferite obiecte cand ajunge la prietenul pe care vrei sa il furi dai ENTER si o sa iti apara o casuta cu toate lucrurile pe care le are apesi pe caine dar nu dai OK si nici X numai dupa ce -ai furat dai OK. Sau mai era una ca iti muti data de la Pc cu o zii inainte dar aceasta nu mai merge numai prima cea pe care ti-am spus. Mult succes.

7 răspunsuri:
| Deniisze explică:

Nu...
Aveam mancare full...
si m-a furat!
:-s

| Deniisze explică:

Nu merge :-s
Alte raspunsuri va rog!

| AdiSR a răspuns:

Nu i s. a dat de mâncare şi de aia.

| leJimmyJimmy a răspuns:

Te-asi ajuta dar am pus si eu tongue o intrebare de genu.stiam si eu smecheria cu TAB dar acum nu mai merge.(desi unii oameni sustin ca da dar. nu intotdeauna) deci. cred ca va trebui sa asteptam pana vom afla urmatoarea smecherie ca sigur trebuie sa mai fie ceva laughing sper :-s ca e asa plictisitor jocu acum dupa ce am prins gustul furatului rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se fura iar dar cum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asta...straight face spuneti-mi si mei va rog:*...cine stie>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce funda dati mah ziceti si miee ca is pe langa