| •·.·Glam·.·Girl·.·• a întrebat:

Am vazut cand eram mai mica prin anul 2003... un film in care o papusa barbie se transforma intr-un om adevarat si as vrea sa revad filmul acela, dar nu stiu cum se numeste, ma-ti putea ajuta? Multumesc mult! xo

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Life Size-Mărime naturală - http://www.cinemagia.ro/filme/life-size-marime-naturala-8866/

1 răspuns:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Si eu am vazut filmul, dar nu mai stiu cum se numea, chiar am uitat! Si eu as vrea sa-l revad, dar nu stiu cum se numeste ca este frumos filmul!