| Lavynya_7372 a întrebat:

Am vazut la niste prieteni pe facebook un calendar si in casute pozele cu ei sau in ziua in care sunt nascuti imi puteti spune cum pot face si eu?

FUNDITAA!

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Buna lavynya (asa ma cheama si pe mine)
da click aici si mergi la aplicatie:
http://apps.facebook.com/fdcalendar/?ref=ts

si nu ai nevoie de bani! amsi eu calendar si majoritatea oamenilor dupa facebook si nu iti trebuie niciun ban!

bye-bye

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentu funda love struck

| ILoveYouMore a răspuns:

Da pot. Te duci la pozele pietenilor tai si acolo o sa fie un link si apesi pe el sa iti faci si tu, dar ca sa poti adauga ai nevoie de bani deci te sfatuiesc mai bine sa nu iti faci, dar faci cum vrei