| alma200033 a întrebat:

Hey! Imi puteti spune atunci cand se fac poze pentru terminarea clasei pozele acelea sunt publicate pe net. Intreb deaorece am vazut ca s-a intamplat sa fie publicate pe Facebook

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De cine? De fotograf? Nu, eventual daca e mai avansat are propriul site unde le posteaza. Daca sunt pe Facebook de obicei le posteaza colegii.
Maxim si le posteaza pe pagina lui pentru publicitate.

| RainbowD a răspuns:

Depinde. Unii fotografi cunoscuti isi posteaza pe contul/pagina lor de Facebook pozele pe care le considera ei artistice. Daca nu iti place ii poti da un report. Eu nu vad ceva rau in asta. Este una dintre modalitatiile fotografului de a deveni mai cunoscut in orasul in care locuieste.