| mihaela999 a întrebat:

Am vazut la o colega pe unghii o oja albicioasa cu tenta de roz. ce culare era aceea. daca nu ma insel se foloseste si manichiiura frantuzeasca. dar la manichiura frantuzeasca ce culoare este aceea nu lac.

1 răspuns:
| mon@29 a răspuns:

Www.ladys.ro
uitate acolo si o sa o gasesty stiu cu siguranta ce cautzy da nu stiu cum ii zice
jtyu doar ca e set de manichiura frantuzeasca ce contine aceea culoare ce o cauti u lac transparet si oja alba plus benzi