| viki a întrebat:

Am vazut la televizor aseara ca primesti o carte cu Michael Jackson impreuna cu un ziar. Dar nu mai stiu cum se numeste acel ziar.sadpls help.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ziarul care pune la dispoziție cartea este România Liberă, stocul este limitat.
Lectură plăcută.
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Crezi ca mai gasesti ziarul? :-s
Eu abia am gasit Bravo Legende editia a doua cu el.Este foarte cautat.

| Daisy. a răspuns:

Romania libera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Jurnalul National primesti un cd de colectie, cu imagini de la concertele lui din Romania.De carte nu stiu. Daca e de la Adevarul sau Jurnalul, daca n-ai mai gasit in oras, o poti comanda prin telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandul vineri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu romania libera priemsti cd si 200 de poze inedite tongue cu jurnalul national cartea, din 31 iulie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania libera

| mikki a răspuns:

Eu am cartea cu Michael de la Romania Libera dar as vrea sa mi le cumpar si pe celelalte:X