| MJ4everkingofpop a întrebat:

Am vazut un articol intr-un ziar cum ca in Noiembrie ar fi un spectacol intitulat: Remember the time? A show to remember Michael Jackson.
As vrea sa stiu in ce zi o sa fie si pe ce post de televiziune as putea sa il vad?

2 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

E pe 13 Noiembrie, la Sala Palatului din Bucuresti:
http://www.eventim.ro/......event.html
dar nicaieri nu scrie daca va fi dat si la TV, desi, e posibil sa se intample si asta, dar ceva mai tarziu. O transmisie in direct ma indoiesc ca ar putea sa dea vreun post de televiziune.

| HellGirl666 a răspuns:

☮ Este vorba despre un eveniment pe data de 13 noiembrie.Sala Palatului găzdui un spectacol în cinstea lui MJ. Invitatul special va fi Mike Terrana. happy Nu cred că va fi difuzat pe vreun post, trebuie să cumperi bilete.