| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut mai demult un film in care o fetita avea un dar: telepatia (putea misca lucrurile cu gandul). Ea nu era prea iubita de parinti si la sfarsit o adopta o profesoara(sau ceva de genu'). Imi amintesc o scena in care s-a dus sa recupereze un...(nu stiu ce) de la o femeie, careia ii placea ciocolata...Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| Colmate a răspuns:

Matilda(1996)...Bafta!

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Matilda se numeste filmul

| Linda100 a răspuns:

Stiu si eu filmul, chiar as vrea sa stiu cum se numestebig grin.

| HECTOR_9502 a răspuns:

laughing pacat ca am uitat.Stiu filmul era si cu o directoare foarte funny laughing care era matusa profesoarei ce a adoptat-o.am uitat filmul cum se numea revin cand imi aduc aminte