| Neinteleasa a întrebat:

Am vazut o intrebare despre "ce parere aveti despre utilizatorul SteauaCampioana " n-am vrut sa jignesc pe nimeni in legatura cu id-ul dar am auzit ca acesta este un site de socializare.Stiti cum ma clasific eu? un tip sensibil care s uita la ttelenovele cu Wiliam Levy si Maite Peronni un tip care vrea sa fie cunoscut pentru ceea ce face bine nu rau serios.Deci daca v-am jignit imi pare rau sincer! sunt un tip sensibil! voi ce parere aveti despre aceasta descarcare a mea?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ce părere să avem de tine? Doar că incerci sa fii sincer. Sincer, eu nu te cunosc...