| Cristiana2011 a întrebat:

Ce parere aveti despre Jenifer Lopez si Wiliam Levy? Sunt impreuna, nu sunt? big grin. Nu stiu ce sa mai cred. Dati`va cu parerea.

Răspuns Câştigător
| Pufuleteeeee a răspuns:

Hey eu nu cred ca sun, tota lumea spune ca aman2 au divortat in acelasi timp si ca deaea sunt impreuna! Daca e pana acolo si la video "I'm into you" e doar un videclip oricine puea sa il cheme pe wiliam levy ca sa alerge putin pe acolo deci in consecinta eu nu cred ca sunt impreuna! :* funda te rog:X?

4 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Nu sunt impreuna, William Levy este casatorit cu Elizabeth Gutierrez.
=>http://www.acasatv.ro/......reuna.html
Sper ca te-am putut ajuta. Funda?

| amma_2887 a răspuns:

Sincer si pe mine ma deruteaza chestile astea dar nu cred ca sunt impreuna deoarece sigur wiliam levy ar recunoaste sau macar ar da "indici" oricum mie miar cam placea sa ai vad mpreuna

imi dai funda plsss:*?

| Gagikaru a răspuns:

Ei sunt impreuna doar ca toti isi dau cu parerea ca sunt ba ca nu sunt

| ninaelenadobrev a răspuns:

Cauta pe jennifer lopez boyfriend