| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Am vazut si Eclipsa:Xcea mai tare partehappy... dar vreau sa stiu ce nume va avea urmatoarea parte din Twilight ca am auzit ca vor mai fi(cum a aparut aceea carte nu?happycine stie numelehappysi cine a vazut Eclipsa Cum vi s-a >parut:?

Răspuns Câştigător
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Mi'a placut Eclipse, dar incearca serialul online "The vampire diaries",
e asemanator cu seriile Twilightlove struck
o sa iti placa, garantez!

4 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

1 twilight
2 new moon
3 eclipse
4 breaking dawn(partea despre care ai intrebat uh, adica cea care urmeaza, va avea 2 parti prima in care se casatoreste bella cu edward si a 2 parte cand se transforma in vampir dupa ce naste o fetita p nume reneesme.)
Am vazut eclipsa. uluitoare:X

| micutzagirl a răspuns:

Banuiesc ca te referi la filme. al treilea film se va numi "New Moon" ("Luna noua"), iar al patrulea se va numi "Breaking Dawn" ("Zori de zi")... titlul filmelor sunt identice cu titlurile cartilor happy am vazut filmele, dar sunt foarte slabe si prost facute. cartile sunt mult mai faine happy merita citite happy

| AllenTJ a răspuns:

Sincer? Previzibil si destul de naspa, filmu de gen sunt pentru copii intre 12-17 ani, oricum capodopera nu e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb filmu...love strucklove struck!