| Alyn1998 a întrebat:

Am vazut un documentar pe National Geographic despre univers si nu mai stiu cum se numeste pentru a-l mai putea vedea odata.
Este despre calatoria prin unimers, "Pentru a ajunge la marginile universului..." si arata tot felul de gauri negre si planete si se vorbea ca la o anumita distanta se pot auzi transmisiuni radio de pe Terra de acum multi ani...
Funda...

1 răspuns:
| TheFuture a răspuns:

Nujt frate intra pe Dyscovery.ro si dai cuvinte cheie ''univers'' etc si poate gasesti nujt daca te-am ajutat