| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Am vb cu fosta mea amica.eu sunt fata si m-am certat cu fosta mea prietena mai exact prietena cea mai buna si ne am luat la injuraturi a intervenit prietenu meu si au inceput sa se ameninte ea i-a zis ca vine la mine ca scandal si cu alte porcari si sau intanlit sa se bata pr meu are 1.78 si 15 ani ea are 12 ani si 1.43 mie ca daca se bat o baga in spital pr meu

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Ciudat...dar spune-i prietenului tau sa nu se mai bage in treburile tale cu prietena ta si app daca voi 2 v-ati certat n-o mai baga in seama stiu ca va fi greu dar asta e sad imi pare rau pentru tine

3 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Bine.si noi ce putem sa facem?!? raised eyebrows. problema voastra.dar fosta ta prietena e putin imatura. orik numa` bine kiss

Răspuns utilizator avertizat
| Rritu a răspuns:

Pai prietenul tau, daca are 15 ani. se bate cu fete de 12 ani?laughing
De fapt, se bate cu fete? raised eyebrows