| sorinanicoleta a întrebat:

Am visat baiatul de care imi place mie... el a incercat sa ma sarute si avea buzele reci, la un moment dat el a adormit in bratele mele eram la el acasa dar acea casa era veche si urata, stateam pe niste scari, si ma uitam la el cum dormea in bratele mele. Ce inseamna acest vis, ma poate ajuta cineva va multumec

4 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Doar ai adormit cu gandul la el. Mi se mai intampla si miehappy

| Alessyaaa a răspuns:

S-ar putea ca baiatul viselor tale sa nu fie chiar de ce ai tu nevoie(''acea casa era veche si urata''-poate fi sufletul lui) sau in viitor poti avea probleme cu el din cauza comportamentului...succes,bye.

| vladust a răspuns:

Eu iti recomand un specialist in domeniul asta. Sincer eu cred ca e doar un vis si ca ai baut prea multa ciocolata calda tongue happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e doar un simplu vis. Nu toate au o semnificatie...