| Anonima2320575890088664446 a întrebat:

Am visat ca Alexandra Macesanu, fata disparuta, este batuta si sechestrata de 4 indivizi intr-un oras din care se vede marea, apropiat de Constanta. Am vazut si strada dar nu stiu sigur numarul, stiu cum arata in curte, era destul de batranesc. Eu m-am dus la o fata care venise in vizita la bunici, erau mai multi batrani decat tineri, ea era fata-n fata cu casa in care era Alexandra si am intrebat-o ce comuna este aceasta si mi-a raspuns ca nu este comuna, este un oras dar nu mi-a spus cum se numeste. Eu nu stiu cum am ajuns acolo, doar ma uitam ce se intampla. Vreau sa mentionez ca mai erau 3 fete, putin mai mari. Mi s-a parut infricosator acest vis dar nu m-am putut trezi din el. Mi se pare ciudat cum de am visat, nu s-a mai deschis vreun subiect despre ele de cel putin 2 luni.
Dupa ce am vorbit cu fata aceea, i-am zis ca am gasit-o pe Alexandra Macesanu si ea a vrut sa scrie asta pe internet dar am vrut sa o opresc, i-am luat telefonul din mana. Apoi m-am trezit intr-o masina pe autostrada, mergeam spre casa.
Visul mi se pare destul de suspect dar m-a pus pe ganduri. Voi ce parere aveti despre visurile de genul acesta?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Eu cred că ai putea suna la 112 spunându-le că ai informații noi despre caz

| Andreeush a răspuns:

Eu aș zice să dai atâta importanță unui vis.
Îți dai seama că nu ai cum să te duci la poliție și să zice ce ai visat, nu?

| anonimadinAlba a răspuns:

Ok am auzit cazuri in acest gen, nimeni nu se poate baza pe niste vise...incearca sa discuti cu cineva mai mare, probabil daca cunosti pe cineva care stie chestii despre vise.