| micki_6523 a întrebat:

Buna TPU`!;*

Aseara am visat ca baiatul pe care inca il mai plac si cu care am fost impreuna m-a sarutat, de fapt eu m-am dus la el sa il sarut

Si in vis el credea ca nu stiu sa sarutsad

Dar m-am dus si l`am sarutattsad

Mie ff dor d el si lui de mine...Stiu d la prietenul lui

Ce inseamna visul?

Răspuns Câştigător
| BuggsBunny a răspuns:

Insemana ca trebuie sa te duci al el si sa-l saruti! Daca tie tie- dor de el si lui iiie dor de tine la ce mai astepti fato! Du-te direct la el si sartutal si zii ca vrei sa fi impreuna ca el tongueI-ati inima in dinti :p si sarutal! acum faza ca sti sa saruti nu conteaza daca el te iubeste cu adevarat asta nu va conmta pentru el scuze pentru scris dar ma grabesc :pfuntita te rog!

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca ti-e frica de asta. happy

| Jadis a răspuns:

Eu nu ma pricep la vise, dar cateodata visele nu inseamna nimic, sunt doar intamplari. Si eu il visez des pe baiatul cu care am fost impreuna (de ex ca suntem iar impreuna) si in realitate suntem doar prieteni si sa fim din nou impreuna este imposibil. Ti-am zis ce mi so intamplat. Poate n-ar trebui sa iei in seama acest vis si sa te concentrezi pe realitate. Daca v-ati sarutat nu inseamna ca va v-eti saruta si in realitate. Dar poate visul inseamna ceva... poate si el ar vrea sa fie cu tine si tot ce trebuie sa faci e sa astepti...sau sa vb cu prietenul tauwinking

| anamaria91 a răspuns:

Daca saruti pe cineva e de rau, vesteste necaz, despartiri etc.
Mai bine l-ai saruta in realitatewinking

| Radu_8381 a răspuns:

Visul nu cred ca inseamna nimic dar du-te la el il saruti apoi poti canta
"De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate...
Ca visele devin realitate
Cand visele devin realitate
O sa vezi cu ochii tai daca se poate..."