| miny a întrebat:

Am visat ca eram intr-o casa cu trei fete si 2 baieti carora nu le mai tin minte figurile. Ei erau urmariti de "spirite", care in visul meu aratau ca oamenii normali, manifestandu-se ca niste "caini", si care nu puteau si omorati decat daca i taiai cu cutitul pe ochii, sau le bagai cutitul in ochi.Trebuia sa le mutilezi ochii ca sa poti scapa de ei.Eu fiind cu ei, eram si eu in pericol.Am fost atacati in casa de vreo4-5, pe care 2 dintre ei i-am omorat chiar eu injunghiidu-i cu nenumarate lovituri de cutit. Ei, desi se miscau foarte repede fata de mine, nu au reusit sa ma raneasca, nici macar sa ma atinga.Cand am fost din nou atacati, si amomorat din nou doi dintre ei, 3 dintre prieteni stateau pe o canapea si tineau o batrana, care si ea era un"spirit" iar eu m-am dus si i-am bagat cutitul in ochi in am2, simtitnd durerea pe care i-o provoacam. Prietenii imi spuneau sa o las in pace dar eu nu am incetat pana nu am omorat-o.Pe urma urma sa vina seful lor sa ne omoare, pentru ca ei nu au reusit.Cand a venit eu eramin usa. El a intrat.Eu nu eram speriata si m-am retrat intr-o parte pe canapea, unde s-a alaturat si el dupa ce a intrat.Pe urma eram putin speriata deoarece vroia sa ne ia cu el. Apoi m-am trezut. Ce credeti ca ar putea insemna acest vis?

1 răspuns:
| TeKs2911 a răspuns:

Visele sunt imaginatii ale creierului.Asa ca nu iti face griji si eu am avut vise de nastea...si nu mi s-a intamplat nimic... FUNDA?