| AnneM123 a întrebat:

Am visat ca fostul cu care nu am mai tinut legatura mi-a dat din senin mesaj cu " mersi, te iubesc ". Ce poate insemna?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic!
Este un vis de noapte, generat de mintea si gandurile tale de peste zi. Mai ales ca este vorba de un "fost" este sigur ca nu se va intampla asta, in viata reala.

| SkyPilot a răspuns:

Ca inca te gandesti la el. Nimic altceva.

| StevenMetalhead a răspuns:

De obicei în vise foștii pe care îi visezi simbolizează faptul că vei avea ocazia să-l revezi din nou, adică ori pe net, ori cineva va aminti de dânsul, sau îl vei vedea în troleibuz. Dar mesajul acela este doar o amestecătură de amintiri și memorii, ceea ce este important, anume ce-ai simțit tu, dacă ai simțit plăcere de la mesaj, înseamnă că te vei îndrăgosti, dacă nu... well, nu cred că ar mai însemna ceva.