| dyutzascumpikiii a întrebat:

Am visat ca fostul meu iubit si-a facut un nou id si mi-a dat parola de la mess-ul cel vechi sau cel nou pe care la facut nu mai stiu care ( vechi sau nou), dar fara sa eu cer eu si parola era :,, te iubesc.".

Ce poate insemna?

Dau funda!

Multumesc!

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Inseamna ca inca te gandesti la el.
In subconstient iti doresti ca el inca sa te mai iubeasca fie pentru ca inca il iubesti, fie pentru ca il urasti si vrei sa sufere.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

L-ai visat doar, nu poti crede tot ce visezi.
Inca tii la el, asta e clar.
Ai adormit cu gandul la el si ai visat ceva legat de el.
Stiu si eu senzatia, e foarte greu sa treci peste... eu sincer nu vrea sa o uit, inca mai am o sansa si trebuie sa profit.
Nimic nu e imposibil, daca inca il mai iubesti poate intr-o zi veti fi din nou impreuna.
Bafta!

| AndraRox a răspuns:

Buna! Nu sunt eu experta in vise dar pot spune ca au si visele rostul lor si oarecum o legatura cu lumea si cu viata ei. Pai, acum eu nu stiu din ce cauza v-ati despartit daca v-ati despartit pentru ca nu va mai intelegeati sau din cauza lipsei de omunicare, din cauza ca nu va mai iubeati etc. atunci poate iti vei gasi un iubit nou care o sa te iubeasca si mai mult, daca nu e din cauza a ce am mentionat, atunci poate ca fostul tau iubit inca te mai iubeste(si din nou nu ai specificat de ce v-ati certat si daca ai un alt iubit).Ma rog, mi-am dat si eu cu parerea, acum, na, nu stiu.
Paa!

| NuDauNiciunNume a răspuns:

Este doar un vislaughing. Dar daca crezi ca inseamna ceva, observa-l daca se mai uita la tine sau te mai baga in seama.

| AcadeauaRozaliee a răspuns:

Ca iti place foarte foarte mult de el si ca atunci cand visezi persoana iubita inseamna ca si persoana visata de tine se gandeste la tine.