| Nadina1995 a întrebat:

Am visat un baiat ffff dragut, nu am idee cine-i dar am visat ca ne sarutam si ma tinea de mina. as vrea sa imi spuneti oare ce ar insemna acest lucru?

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Inseamna ca tu iti doresti un baiat dragut care sa te sarute si sa te tina de mana si chestii din astea si n ai gasit inca acel baiat si din dorinta ta de al avea pe acest baiat el a intrat in subconstientul tau iar noaptea in timpul somnului il visezi si poate chiar o sa il gasesti nu avem de unde stii happy

8 răspunsuri:
| cobritsA a răspuns:

Buna.Poate o sa cunosti un baiat dragut, cu care o sa te saruti, daca era si cunoscut era altceva.Deci asta e, un baiat dragut va aparea in viata ta
Succes happy

| harciog a răspuns:

De obicei visele se nasc din gindurile noastre.Este posibil sa gindesti la o anumita dragoste si creierul sa ramina un pic cuplat pe redare in timpul somnului. Daca cunosti un baiat si-ti place sari ca o tigroaica pe el si nu-l ierta, vezi sa-ti iei ochelarii de la ochi.OK? Succes.

| Effy12 a răspuns:

Ca o sugi gravhappyCe dracului puneti toti intrebari din astea stupide?

| Nadina1995 explică (pentru Effy12):

Daca tie aceste intrebari iti par stupide atunci sa te ia naiba. in al doilea caz - fiecare cu ce-i place. daca iti place sa o sugi grav atunci nu te lauda la toti. big grin

| Effy12 a răspuns:

Cum spuneam.Nadina tu esti o proasta o retardata si o viitoare gunoiera.Iti doresc tot ce e mai rau in viata happyPupici dulcilaughing)))

| Nadina1995 explică (pentru Effy12):

иди нахуи

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Ca duci lipsa de relatii.laughing.
Nu acum serios!thinking

| NuGasescUnNumeOriginal a răspuns:

Cred ca inseamna ca in viata ta va veni (sau poate reveni) un tip sau o prietena, poate te vei impaca cu un un prieten de-al tau.Visele au multe semnificatii ciudate.Depinde de fiecare daca le poate descoperi