| TipaInNegru a întrebat:

Hey de ceva vreme ma tot gândesc la un baiat ....si aseara l-am visat si in vis ne sarutam...Ce pot insemna toate lucrurile astea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit atat de mult acel baiat incat subconstientul tau "a lucrat" in somn, visand ceva ceea ce tu iti doresti foarte mult.
Nu inseamna ca te place sau ca a adormit cu gandul la tine, bla bla bla. cum "se spune".happy

| zzPufoseniaxx a răspuns:

Înseamnă că acel băiat chiar Îți este pe plac și că te gândești la el.