| viseurate a întrebat:

Am visat un unchi care a murit si mi-a spus ca se v-a intoarce peste 5 ani. imi poate spune cineva ce inseamna? Multumesc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e nimic, doar un vis fara nici-un rol in realitate.

| xxxXStefanXxxx a răspuns:

Eu cred ca tie dor de el...
Si poate in ultimul timp sa povestit despre el si tia stat gandul la el si de aia l-ai visat ca o sa se intoarca.

| Vasy10 a răspuns:

Uneori cand te gandesti la kineva.Seara il visezi

| VASSILEXXX a răspuns:

Pai asta inseamna ca in 5 ani se va intampla ceva daca a spus ca vine dupa tine s-ar putea sa mori peste 5 ani daca nu doar te viziteaza in alt vis iti spun din experienta proprie trebuie sa fii tare si nu te lasa dus nici daca incearca sa te ia cu forta altfel mori eu meam dat seama in vis cand a incercat bunicul meu sa ma ia si m-am opus vb foarte serios deci...succes!