| Maria_Irina_1991 a întrebat:

Am visato pe bunica care este moarta si in vis plangea si ma lua in brate ce inseamna?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai gandit la ea inainte sa adormi sau pe timpul zilei, ce poate sa insemne mai mult de atat?

| Ara997 a răspuns:

E bine ca visele sa le uiti cand te trezesti. popular se spune ca acel suflet cere de pomana.
eu te sfatuiesc sa aplici ambele manevre. da ceva bun de mancare la un copil necajit, ceva ce sti ca-i placea ei. si uita visul.