| yuP a întrebat:

:-s Aseara am visato pe bunica mea care e moarta de 7 luni aproape si am vorbit cu ea sad era in pat bolnava tot pe moarte si am vorbit cu ea... mi-a spus cum imi zicea mereu : sa am grija de mine sa ma imbrac sa nu stau sa ma imbolnavesc ca poate ea nu o sa mai fie si sa ascult pe ai mei... oare ce inseamna? :-s

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Poi stii.noi ne controlam visele.Amintirile din capul nostru formeaza un vis.Si de mult ori lucrurile de care ne temem cel mai tare in viata de zi cu zi.Acelea ne apar in vis. si se numesc cosmaruri.
Probabil tie dor de bunicahappy...De aceea ai visat cu ea.
Poi daca o iubestyi fa cum ti-a spus in vis...Nimeni nu it poate explica dc ai visat asa. POate bunica ta vroia sa visezi astahappy
Funda?
Si vise placutehappy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gabi_4548 a răspuns:

Sau aceasta e o chiestie spiritoala semn ca ia are grija de tine si in mormant esti norocos dar nu primul sunt pulti cu astfel de vise