| littlegirl07 a întrebat:

Am voie cu iPadul in bagajul de mana din avion? pot sa si il folosesc in timpul zborului?

5 răspunsuri:
| LittleMønster a răspuns:

Ai voie sa-l iei dar nu ai voie sa il folosesti.

| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Nu poti a-l folosesti in timpul zborului! Fii antena ce faci cu el!

| Areen a răspuns:

Pff, eu am fost cu el in avion si l`am folosit, nu mi-a zis nimeni nimic =]]
Bine, nu la internet l`am folosit, si asa nu`mi prindea internet sus in cer rolling on the floor)
Insa pe jocuri nu`i nimic. Iti zic din proprie experienta :*

| AndreiRila21 a răspuns:

Nu ai voie sa folosesti dispozitive ce funcioneaza pe baza de semnal!tongue Atata timp cat il folosesti doar pentru muzica si nu pentru WIFI sau Radio! E ok!hee hee dar incearca sa nu te vada ca s-ar putea sa comenteze. tongue

| SummerSummerTime a răspuns:

Atata timp cat il tii pe FlyMode sau Offline e ok. Ideea e sa nu existe conexiune gen internet, telefon etc.