| GAGAGAGA a întrebat:

Am vrut sa dau cerere de prietenie unei persoane pe facebook si nu imi apare casuta de "cerere de prietenie", ce trebuie sa fac sa imi apara casuta? De curiozitate am intrat si pe profilul altor persoane sa vad daca imi apare casuta de "cerere de prietenie" si APARE. Doar la persoana respectiva nu merge.

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Nu iti merge pentru ca a facut o setare ca sa nu ii mai poata da nimeni cereri de prietenie..lasai un mesaj si daca vrea te poate adauga in lista lui/ei de prieteni.