| username_8290 a întrebat:

Amm ai eu o intrebare pentru cei care jucatsi Barn Buddy pe hi5`.
Sunt 2 feluri de bani. coins si banuitii aia rosii. bb credits. BAnutii aia rosi cum ii facii at wits' end?

4 răspunsuri:
| username_8290 explică:

Si inca o intrebare cateulu` ala de il cumperi cu o mie de coins... trebuie sa fie d`aia hi5 sau de joc? ca in joc am 4 mii si nu ma lasa sa cumpar zice.,, requires 20 neighbors " at wits' end

| ▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀ a răspuns:

Ii cumperi cu hi5 coins, care le platesti cu bani reali.
De asemenea, ii primesti cadou cand treci un nivel (nu intotdeauna).

| lil_2808 a răspuns:

Trecand nivele...pff.
numai asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da asa zice...adica trebuie 20 de vecini la barn buddy! bafta!