| anonim_4396 a întrebat:

Andreea Esca bucura ochiul telespectatorilor? Ce minciuna mai e si asta?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

La ce știri ne dă săraca Andrea, mă îndoiesc că bucură ochiul telespectatorului.

4 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Si ce ai vrea sa zica tv-ul? Adevar? Era un vers:"Adevarul n-are pret, d-aia n-am de-ales si-ti vand minciuni"
Cine e Andreea Esca?

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

A fost supraevaluata la un moment dat si a ramas asa.Din punctul meu de vedere nu are nici o calitate in plus fata de alte prezentatoare, doar ceva mai multe,, pile,, care o sustin.

| anamimanonim a răspuns (pentru Danut_Popa_1961):

Fara suparare, dar acele ''pile'' cum le spui tu, le are pentru ca ea a fost prima prezentatoare de stiri de la PROTV, din cate stiu eu.

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru anamimanonim):

A fi primul angajat intr-o institutie nu inseamna ca ai avea mai multe merite decat urmatorii.Pentru asta exista anumite sporuri materiale, recunoastere a vechimii, dar nu o supraevaluare permanenta.Adevaratele merite revin echipelor de pe teren.