| noimary a întrebat:

Anul acesta particip la BALUL BOBOCILOR, ce idei de scenete, dans, prezentare >aveti? ...accept orice,, dau fundita ^_^

2 răspunsuri:
| Crazyfish a răspuns:

Orice?
Hm,eu nu ma risc!

| indecis2014 a răspuns:

Ce ai zice de o camasa de politista Bleul acela si cu insemne), cu niste pantalonasi din aceia scurti (un albastru inchis) si mulati pe fese si in picioare tocuri de 7cm, iar in dotare sa se afle un pistol de jucarie +catuse. Pentru dans...e greu de exprimat pe net. Oricum ati putea incerca o sceneta in care colegii(baietii) sa stea in fund pe scaun cu fata catre voi (fetele) sa veniti provocator catre ei, sa le puneti pistolul de jucarie la tampla sa ii puneti sa va urmeze ...etc etc happy