| Den30 a întrebat:

Anul asta avem vacanta de Paste? Pentru ca am inteles ca nu

7 răspunsuri:
| xChocolateRoxiiixD a răspuns:

Nu nu avem! Saptamana pe care am avut-o ne-a pus-o la Craciun. Si asa ne-a zis dirigintele ca noi in Vinerea Mare trebuie sa mergem la scoala. Stiu ca este o prostia dar asta este, nu ne putem impotrivi.

| xXMomo185 a răspuns:

Avem vacanta de primavara in aprilie de pe 16 pana pe 21 pentru ca nu au putut sa ne dea de Paste, acesta fiind prin luna mai...Gandeste-te ca daca ne dadea vacanta in mai, cine naiba mai invata pana in iunie cand luam vacanta de vara? Era o pierdere majora pentru elevi.

| SimonaCristina a răspuns:

E, na! Cum sa nu avem! Adica noua ne-a zis ca dureaza doua saptamani!

Răspuns utilizator avertizat
| blondyna9o a răspuns:

Semestrul al II-lea

Cursuri - luni, 14 ianuarie 2013 - vineri, 5 aprilie 2013

Vacanta de primavara - sâmbătă, 6 aprilie 2013 - duminică, 21 aprilie 2013

Cursuri - luni, 22 aprilie 2013 - vineri, 21 iunie 2013

Vacanţa de vară - sâmbătă, 22 iunie 2013 - duminică, 8 septembrie 2013

Săptămâna 1 - 5 aprilie 2013 din semestrul al doilea este dedicată activităţilor extracurriculare şi extraşcolare, în cadrul programului Şcoala Altfel, având un orar specific.

| blondyna9o a răspuns:

Pastele anul acesta cade in data de 5 mai 2013... happy

| Den30 explică:

Multumesc ca mi-ati spus...pt. ca tot am auzit ca spunea multa lume ca nu