| manumescbosssdeboss a întrebat:

Anul ăsta mi-a iesit media anuală 9.85. E bine? Având în vedere că am fost clasa a 11-a la profil vocational

6 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Este excelenta. Felicitari!

| Andreeush a răspuns:

Este foarte bună.

| LPCTSTR a răspuns:

Este bine, stai calm.

Răspuns utilizator avertizat
| RKBlue a răspuns:

Media 9.85 e buna daca e meritata.
Poti sa ai o nota buna dar sa fie nemeritata sau una mai mica meritata(caci ai invatat, sti destule lucruri inca, etc)
Media generala ca si notele mi se par niste prostii.
Ar trebui sa invatam lucruri practice, iar teoria sa fie bine structurata, dar sa nu fie tot ce facem.
In Finlanda nu exista note, si au un invatamant foarte bun.Notele nu te definesc ca elev, nu iti definesc cunostintele, ci de cele mai multe ori definesc cat de bine retii anumite lectii(pe care le uiti repede dupa)

| Anonima163333 a răspuns:

Felicitari! Este foarte buna media