| Horodniceanu_Cristina_1977 a întrebat:

Ce inseamna cand il visez pe baiatul pe care il plac de mai multe ori?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a visa mai des sau de mai multe ori un acelasi baiat, creste direct proportional cu marimea sentimentului de dragoste si iubire manifestat/simtit fata de persoana respectiva. Este cat se poate de normal sa-l visezi destul de des din moment ce zi si noapte mintea ta este ocupata de sentimentul de dragostea si iubirea fata de el. Dar el stie cat de mult il iubesti? sau este vorba doar de o dragoste secreta si/sau nedeclarata. happy

5 răspunsuri:
| Mussette a răspuns:

Ca il placi sau il iubesti destul de mult. De aceea te gandesti la el si in somn si il visezi. E un vis destul de obisnuit pentru cei cu adevarat indragostiti. happy

| seth2016 a răspuns:

Visul poate avea legatura cu viata ta, cu dorintele tale sau cu ceva ce ti s-a intamplat de curand. Creierul tau incearca in somn sa rezolve probleme.

Uite cateva repere care sa te ajute sa-l interpretezi. Ar fi fost utile mai multe detalii.

Daca prietenul pe care il placi are o relatie cu tine, in vis simbolizeaza o trasatura a personalitatii tale sau o caracteristica a ta care te ajuta sa ai succes. Poate fi si ceva care te ajuta sa te simti in siguranta.

Daca e vorba de un crush (il iubesti in secret) poate fi vorba de un obiectiv care e prea ambitios pentru tine.

| Soare_Diana_1986 a răspuns:

Inseamna ca o sa fii cu el

| madaly a răspuns:

Inseamna ca te gandesti foarte des la el si sunt sigura ca faci asta din moment ce il placi. Cred ca acest lucru face sa apara in visele tale. Mi s-a intamplat si mie :*

| Cristina_Precup_1997 a răspuns:

Asta e un semn de disfunctie mintala... Ar trebui sa consulti un psiholog si sa renunti la a mai dormi( efect garantat)