| DaveMustaine a întrebat:

Ce inseamna cand il visez pe baiatul pe care il plac in fiecare seara?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Ești îndrăgostită draga mea.

4 răspunsuri:
| cypryan11 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el inainte sa te culci/in timpul zilei.mai pe scurt esti indragostita de el.

| Sadop a răspuns:

Ca il iubesti.

| 1aprilie a răspuns:

Inseamna ca esti foarte indragostita de el, ca te gandesti mereu la el

| d2i2n2 a răspuns:

Inseamna ca cand te pui seara in pat si pui capu pe perna sa te culci, gandul tau zboara la el, te gandesti la el, si asa il visezi.Inseamna ca esti indragostita. big grin Este un lucru bun.
Sper ca te-am ajutat.hee hee
Pa-Pa wave