| Anesiss a întrebat:

Aproape toti baietii imi spun ca ma iubesc, dar eu imi dau seama ca ei fac misto de mine pentru ca, nu stiu, imi dau seama pur si simplu. Dar de la un timp am inceput sa-i spun unui baiat ca-l iubesc si eu, si nu-i-a conventi.Asta inseamna razbunare? Nu sunt genul sa ma razbun pe oameni, dar parca sunt obsedata de chestia asta.Eu nu-l iubesc pe baiatul acela.

Răspuns Câştigător
| FesCuDungi a răspuns:

Pai dc i-ai mai zis? raised eyebrows nu mai pune boticu' la astfel de chestiiwinking zic asa ca poate te iubesc doar ca o amica, nu ca pe cineva la care chiar tin, sa aiba o relatie, samdwinking intelegi?